בית בעתלית קרוב לים

כשאתם בוחרים גדר ושער חשמלי לבית, חשוב לבחור מוצר שישרת אתכם לטווח הארוך ויעניק ראש שקט לאורך זמן. לכן, עליכם לבחור חומרים שיתאימו לתנאי מזג האוויר של המקום בו נמצא ביתכם. חשוב לציין פרט זה היות ולקוחות שבוחרים שער לבית לרוב חושבים על המאפיינים האסתטיים של המוצר הסופי. תפקידנו בחברת פרופיל הוא להתאים עבורכם את חומרי הגלם שישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר עם העיצוב שבחרתם אשר בסופו של דבר, יהיה עמיד ולא ידרוש מכם תחזוקה.

בחירת חומרים באקלים לח

בפרויקט הנוכחי בנינו גדר ושער חשמלי בבית בעתלית. הבית נמצא על קו הים וסובל מתנאי אקלים לחים וממליחות יתר. למרות כל זאת, הלקוח רצה גדר ושערים מעץ שיעניקו לבית מראה חם ומשפחתי מבלי לקחת בחשבון שגדר מעץ לא תחזיק מעמד בתנאי מזג האוויר. לכן, מצאנו פתרון יצירתי שסיפק את הלקוח גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת עמידות המוצר: גדר ושערים מאלומיניום שחלקו צבוע בצבע קפה.

אלומיניום הוא החומר העמיד ביותר שמשתמשים בו כיום לגדרות ושערים חשמליים לבית. הוא אינו כולל תחזוקה וניתן לצבוע אותו לפי בחירה ולעבד אותו במגוון עיצובים. הדגם הנוכחי הוא בעיצוב פנלים שבחלקו הוא אטום יותר ויוצר הפרדה ברורה בין הבית למרחב החיצוני. עם זאת, עם צבע הקפה העדין שנבחר הגדר משתלבת עם העיצוב החיצוני של הבית והסביבה החיצונית ואינה יוצרת תחושה של ריחוק וניכור. משמע, אפשר להשיג עיצוב חם ומשפחתי גם עם שימוש באלומיניום. אנחנו בפרופיל נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לבחור שער מעוצב לפי בחירתכם האישית מחומרים עמידים שישרתו אתכם לאורך זמן.