שער שיוצר הפרדה

כשחושבים על עיצוב שער חשמלי לבית, רצוי ואף הכרחי להתחשב בסביבה החיצונית לבית. כלומר, אם הבית נמצא באזור שקט ופסטורלי אז העיצוב החיצוני בהכרח יתכתב עם הנוף. יש לקחת בחשבון גם מאפיינים נוספים. לדוגמא, האם תרצו ליצור הפרדה מוחלטת בין החוץ לפנים, או אולי דווקא ההיפך.

איך מתאימים גדר ושער שישתלבו עם המרחב החיצוני

בפרויקט שלפניכם, יצרנו גדר ושער חשמלי צף בסגנון היי טק לבית שנמצא על קו החוף. בבואנו לתכנן את העיצוב המוגמר, לקחנו בחשבון את כל המאפיינים שישפיעו על האופן בו הבית ייתפס במרחב. כמובן, ההתחשבות בסביבה החיצונית בה נמצא הבית הייתה מאוד משמעותית עבורנו מבחינת העיצוב וההתאמה של החומרים והצבעים. לכן הצבע הלבן והפנלים משתלבים באופן כמעט הרמוני עם הטבע והים שנמצאים מחוץ לבית. הקווים הנקיים של הדגם הם שיוצרים את אווירת ההיי טק וכך גם הצבעים הסולידיים שנבחרו.

דגם "היי טק צף" תוחם את הסביבה הפרטית של הבית ומשאיר את המרחב החיצוני, אך אינו אוטם לגמרי ומאפשר לשמור על קשר עין עם הים – שהיה פרמטר עיקרי בבחירת הבית ואין צורך לוותר עליו רק כי מחליטים על שער חשמלי. בנוסף, המאפיינים העיצוביים של הדגם מאפשרים סוג של דיאלוג ויזואלי עם הנוף. הוא מושך תשומת לב בצורה שמשתלבת ומתאימה למרחב ואינה משנה את האווירה.

לשמור על הבית

שער חשמלי וגדר מסביב לבית יתחמו את המרחב הפרטי שלכם ויגנו עליכם בדרך הכי בטוחה ויעילה. יש לבחור ולהתאים את העיצוב והחומרים בקפידה תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים. עם מגוון הדגמים הקיימים, כמו בפרגולות אלומיניום, תוכלו להתאים אחד במיוחד עבורכם מבלי שתצטרכו לוותר על תחושת מרחב וטבע פתוח.