מהו שער חשמלי?

השער הוא עמוד התווך של הבית, הדבר הראשון שרואים כשמגיעים לביקור אצלך בבית. אין ספק שכל אחד מעוניין בשער שמעיד על כי ביתו הוא מבצרו – שער חניה עמיד, חזק, מיוחד ויפה, בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אצלנו מייצרים שערים ללא פשרות, השער לא רק יפה וחזק, הוא גם עשוי אלומיניום, חומר הדורש תחזוקה מינימלית, ומאפשר שקט נפשי לטווח ארוך לכל בעל בית.

למה להתקין שער חשמלי

השער לחניה הוא דלת הכניסה הראשונה לבית או לעסק שלכם. הוא הייצוג הראשוני שייראה כל מבקר, ותראו אתם כשתחזרו הביתה. אפשר לשים מדבקה יפה שמבקשת לא לחסום את הכניסה לחניה, ואפשר לשים מחסום קטן, אבל שערים חשמליים הם הפתרון האפקטיבי והנוח ביותר להתמודד עם פולשים זרים למרחב הפרטי. השער לחניה מהווה חוצץ בין הרחוב הציבורי לבית שלכם, ומאפשר לכם נוחות, גמישות ופרטיות מלאה בחצר הבית שלכם. פתיחה אוטומאטית ובטוחה, שתאפשר תנועה לרכב שלכם ולדיירי הבית, ותו לא.

איך (עושים את זה)

בקלות. מתקשרים ומזמינים את המומחים שלנו לפגישת ייעוץ, המפעל שלנו עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובכל תווי התקן במקומיים. כנסו לראות את התמונות מהפרויקטים השונים שעשינו, ותבינו למה לקוחות שלנו חוזרים וממליצים עלינו. המוצר שלנו מתחרה עם הטובים מסוגיו בעולם, באחריות!

כמה (זה עולה לנו)

רוצים להתקין שער? אנחנו בקשת נגיע, נמדוד, נייצר באופן במדויק ביותר, ונגיע להתקין את השער החשמלי עבורכם באופן המיטבי. העבודה שלנו מדויקת ומצוינת, ואתם מקבלים חמש שנות אחריות לכל שער חשמלי שכזה. אז כמה זה עולה לכם? צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מהמומחים שלנו לשערים.
עם נסיון של שנים בייצור והתקנה של מוצרי עיצוב ופרזול, אין ספק שהגעתם לטובים ביותר.