מסתורי כביסה וחיפוי אלומיניום

נדמה כי מסתורי כביסה הנם מאפיין ששייך לזמנים יותר עתיקים, כאשר לא היה בית שבחזיתו לא נראתה תלויה כביסה נקייה. כיום מסתורי כביסה הנם פריט עיצובי שרואים כמעט בכל בנייה חדשה. בין אם במטרה לסוכך על חבלי כביסה, מנועים של מזגנים, דודי שמש ועוד.

מוצר אחד – מספר יתרונות

מסתורי הכביסה וחיפוי האלומיניום הנם חלק מהחזית החיצונית של הבית. ככאלה, עליהם להתאים גם בעיצובם למבנה ולסביבה וגם להיות עמידים כמו החלק החיצוני של קירות הבית. בחברת פרופיל, אנו מייצרים אותם מאלומיניום בלבד. חומר חזק ועמיד שאינו דורש תחזוקה כלל וכלל. כך, מעניק לדרי הבית ראש שקט והתעסקות חד פעמית למעשה עם המוצר.

כמו גם, חיפוי האלומיניום ומסתורי הכביסה אשר נמצאים מסביב לבית יוצרים שכבה מסוככת שמגנה על המבנה מפני קרני השמש וגם עוזרת לשמור על הבית קר יותר בחודשי הקיץ. במצב כזה השהות בבית יותר נעימה, ישנו בידוד מהחום מבחוץ ותדירות השימוש במזגן פוחתת, מה שהופך את השימוש בחיפויי האלומיניום ומסתורי הכביסה לאקולוגי.

גם אקולוגי וגם יפה

מסתורי הכביסה וחיפוי האלומיניום של פרופיל מעניקים לבית מראה מודרני ורענן תוך כדי שהם מסוככים על הבית ושומרים על בידוד מפני החום בחודשי הקיץ. עם מגוון עיצובים וצבעים תוכלו להתאים אחד לפי בחירתכם האישית לשמירה על הבית.