התקנת פרגולה בחצר

אם יש לכם בית עם חצר או מרפסת, סביר להניח שיש לכם או שאתם חושבים על התקנת פרגולה. כי מה יותר כיף מלשבת בחוץ עם חברים על כוס בירה קרה או יין וליהנות ממזג האוויר הטבעי מבלי שהשמש תטפח על ראשנו. פרגולה היא פתרון יעיל במיוחד למקרה הזה והיא גם מוסיפה חן לעיצוב של הבית.
ישנם מגוון עיצובים לפרגולות אלומיניום בחברת פרופיל כך שתוכלו לבחור בעיצוב שיתאים לכם ביותר.

הפרגולות שלנו

הפרגולות של חברת פרופיל עשויות מאלומיניום, החומר החזק ביותר למוצרים הללו שאינו דורש תחזוקה. אנחנו גם מבין החברות היחידות שלא מבריגות את הפרופילים שלהפרגולה אחד לשני, אלא מרתכים אותם. הריתוך מעניק חוזק ועמידות לאורך זמן. כמו גם, ניתן להתקין פרגולות תלויות שאינן על עמודים מה שאינו מצריך אישור מהרשות המקומית ותוספת בתשלומי הארנונה.

הפרגולה, אותו גגון קטן שאתם מתקינים בחצר ביתכם או במרפסת נמצא בחוץ כל ימות השנה. עליו להיות עמיד בפני כל סוגי מזג האוויר: חום, קור, גשם, לחות ולהעניק לכם תחושת ביטחון ויציבות. השיטה שלנו, של ריתוך הפרופילים והשימוש באלומיניום מבטיחים את כל אלה עבור הפרגולה שתתקינו בביתכם. כמו גם, אנחנו מעבירים את הפרגולות תהליך הגנה מקורוזיה כך שלא תיפגע, ותישאר שלמה ואסתטית כל זמן שהיא מסוככת מפני השמש.

מגיע לכם להתפנק

אין ספק, שפרגולה משווה אווירה נעימה ומזמינה למראה החיצוני של הבית. בית עם פרגולה נראה בית שהבעלים השקיעו בעיצוב שלו וגם נהנים מהמרחבים הפתוחים שלו. אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם בהתאמת עיצוב לפי בחירתכם האישית כך שתוכלו לארח בכיף וליהנות מהמרפסת והחצר שלכם.