פרויקט במושב נווה ימין

שער הוא למעשה הקו המפריד בין חוץ לפנים. במאמרים קודמים שפרסמנו כאן דובר על כך רבות. השער הוא חלק אינטגרלי מעיצוב הבית אבל אי אפשר לנתק אותו מהחוץ. בחירה נכונה של שער לוקחת בחשבון את המרחב הציבורי אליו השער נושק. כשהגענו למושב נווה ימין הבנו שהשער החשמלי שנבחר עבור הבית יהיה בעל משמעות גדולה מאוד.
מחד עמדו בפנינו האתגרים הפונקציונלים:
בחירת שער שיפריד בצורה ברורה את הפנים מן החוץ על כל המשתמע מכך: בטיחותית ביטחונית ואסתטית. מאידך הבנו שמבחינה עיצובית השער, בדומה לפרגולת אלומיניום, אמור להשתלב עם הבית ובאותה נשימה להתכתב עם המרחב הציבורי. הבית במושב נווה ימין הוא חלק מתבנית נוף מוגדרת וברורה. בתי קרקע שאינם מתנשאים ליותר משתי קומות ומשאירים מקום רב למרחב ירוק ולריאות ירוקות. השער החשמלי שבחרנו היה ברוח וינטג׳ בחירה שמחמיאה הן לנוף והן לבית.

וינטג׳: שערים סלסולים ועצים

השער מתכתב עם מגמות עיצוביות הרווחות בשנים האחרונות, גם בלב העיר ובעיקר בישובים שאינם עירוניים. . המלצנו ללקוח לבחור בשער חשמלי בגוון בהיר שישתלב יפה עם חזית הבית אך באותה העת יפריד את הבית בצורה ברורה משאר הבתים ואף ייתן לו ערך מוסף. הגוון הבהיר משתלב יפה עם חזית האבן של הבית. מכיוון שהשער צבוע בצביעה אלקרוסטטית המבטיחה אחיזת צבע לאורך זמן הבחירה בצבע בהיר נעשתה בלב שקט. בחרנו לא להצניע את השער החשמלי המוביל למקום חניית המכוניות והוספנו כותרת מסולסלת יפה לדיוק המראה האותנטי.

הגדר,כמוצר משלים העוטף את חזית הבית עוצבה בעיצוב תואם מה שמקנה לבית חזות מרשימה ונוכחות רבה. כמו כן בבחירת עיצוב הגדר לקחנו בחשבון את עצי הפרי שמצויים בחצר הבית, כך שהפנים מתכתב עם החוץ, חושף ומסתיר במידה הרצויה כמובן שגם שער הכניסה עוצב ע"פ אותם שיקוליים אסתטיים והוא יוצר כניסה מרשימה ובעלת נוכחות עיצובית לצד תחושה של בטחון.
התוצאה לפניכם. כל היתרונות של שער חשמלי המיוצר מהחומרים הטובים ביותר בטכניקות המתקדמות ביותר יחד עם מחשבה אסתטית המותאמת אישית למרחב הפרטי ולמרחב הציבורי – שילוב מנצח.