פרויקט בוילה בראשון לציון

אצלנו נוהגים להתייחס לכל פרויקט בפני עצמו. הרי לכל בית המאפיינים הייחודים לו, ולכל משפחה ההעדפות העיצוביות שלה. בבואנו לתכנן שערים ומעקות לכל הבית אנו מתייחסים אליו כמכלול ולוקחים בחשבון את כל האלמנטים שעוזרים לנו לבחור נכון: מיקום הבית, תנאי השטח, תקנות העירייה שמאפשרות או מגבילות דגמים מסוימים, הסביבה החיצונית ועוד. מתוך התחשבות בכל הפרמטרים הללו והניסיון שנצבר עם השנים אנו עוזרים ללקוח לבחור עיצובים ודגמים שמתאימים לו, לפי העדפתו האישית.

שערים חשמליים לבית בראש שקט

בפרויקט הנוכחי שנעשה בוילה בראשון לציון, התקנו שער חשמלי, מעקות חוץ מסביב לבית, גדר סביב הבריכה ומעקות פנים. כפי שניתן לראות, כל הדגמים שהותקנו הנם בצבע וקו עיצובי זהה על מנת ליצור הרמוניה ושפה עיצובית אחת שמשתלבת עם הקווים הנקיים והמודרניים של הבית.

הצבע השחור מהווה ניגוד לקורות העץ המותקנות מסביב לבית והצמחים החיים שמעניקים לו חמימות משפחתית ותחושה של טבע. בעצם הניגוד הצלחנו לשמר הרמוניה עיצובית שמשדרת אווירה משפחתית רגועה מבלי לוותר על מראה מודרני, יומיומי ואופנתי שמתאים לסביבה אורבנית.

השער החשמלי שהותקן הנו מדגם דו כנפי והתאפשר להתקינו היות ותנאי השטח מסביב לבית – כניסה רחבת ידיים ללא שיפוע תלול – מאפשרים לו להיפתח ללא הפרעה למנגנון החשמלי וללא הפרעה לעוברי אורח.

מעקות החוץ, הגדר מסביב לבריכה והשער החשמלי בסגנון שלבים יוצרים חציצה מבחינה ויזואלית בין החוץ לפנים על מנת להעניק פרטיות לדיירי הבית וגם מסוככים מפני השמש. מעקות הפנים שהותקנו בתוך הבית פחות צפופים היות ואין צורך בחציצה וזה גם תורם לאווירה של חלל אחד גדול. כל הדגמים הם מאלומיניום, החומר הכי חזק ויעיל למוצרים מהסוג הזה שעמיד בפני שמש, גשם וקורוזיה ואין צורך לתחזק אותו אלא רק מפני אבק.

שומרים על הבית עם השערים החשמליים של פרופיל

כל פרויקט שלנו נעשה בקפידה לאחר מחשבה על הפרטים הכי קטנים ומתוך רצון להביא לידי ביטוי את אופי המקום והמשפחה שבחרה במוצרים שלנו. אנחנו לוקחים בחשבון מאפיינים עיצוביים, מאפייני שטח טכניים ותקנות עירוניות. לאחר מחשבה ושיקול דעת של אנשי המקצוע המנוסים שלנו אנחנו יודעים לבחור את דגם האלומיניום המתאים ביותר לפרויקט הנוכחי, שישרת את המשפחה באופן המשתלם ביותר לכל החיים.