שערים חשמליים מיוחדים

משחר האנושות שומרים בני האדם על הטריטוריה שלהם, וכלל שחולפות השנים האמצעים שעומדים לרשותם הופכים להיות מגוונים ומתקדמים יותר. אחד הבולטים שבהם הוא השער, שהודות לקידמה הטכנולוגית מופעל כיום בלחיצת כפתור. למרות הנוחות הרבה המסתכמת בתפעול באמצעות לחיצה, שערים חשמליים הפכו במרוצת הזמן להרבה יותר מאשר פריט פונקציונאלי. אז איך אפשר להפוך את הכניסה לחצר או הבניין לחוויה של ממש?
בחברת פרופיל פותחים עבורכם שער לעולם יפה יותר, באמצעות מגוון יתרונות משמעותיים:

שערים חשמליים מעוצבים

כפי שאין שני אנשים זהים, בחברת פרופיל אין שני שערים חשמליים שנראים בדיוק אותו הדבר. בשונה ממפעל תעשייתי, בפרופיל כל שער לחניה מקבל יחס אישי, ומעוצב בהתאם לצרכי הלקוח. כדי להגשים את המשאלה שלכם על הצד הטוב ביותר, תהליך העיצוב כולל שיתוף פעולה עם מעצבים ואדריכלים. השערים החשמליים המעוצבים יכולים להגיע באינספור שילובים של אלמנטים שונים כגון זכוכית או עץ – השמים הם הגבול…

שערים חשמליים מאלומיניום: חוסכים לך כסף

אנחנו בפרופיל מאפשרים לכם לבחור בין שערים חשמליים מאלומיניום לשערים מברזל. מהם היתרונות של שערי חניה מאלומיניום? שימוש באלומיניום כחומר גלם מספקים מספר יתרונות משמעותיים. אחד הבולטים שבהם טמון בעובדה שאלומיניום ידוע כחומר שאינו מחליד, ולכן מלכתחילה מצריך הרבה פחות תחזוקה.

ראש שקט להרבה שנים

שערים חשמליים מאלומיניום הינם קלי משקל ביחס לשערים חשמליים מברזל. בשל כך אפשר להתקין מנוע קטן וחסכוני יותר, ולצמצם בצורה משמעותית את הבלאי של חלקי המערכת הנוספים (גלגלי שיניים, ברגים וכו') של והתוצאה? שער חשמלי שמחזיק מעמד במשך שנים רבות, כמעט ללא תחזוקה שוטפת.

תהליך עבודה קפדני

שערים חשמליים מורכבים ממספר לוחות ברזל או אלומיניום המחוברים יחדיו. מדוע זה אמור לעניין אתכם? בעוד ישם מקומות שבהם חיבור הלוחות נעשה באמצעות הברגה, בפרופיל מקפידים לרתך אותם ובכך להבטיח עמידות גבוהה בהרבה של השער לאורך שנים רבות. לכך מתווספת הוספת שכבת מגן בתהליך גילוון (פסיביזציה) המגן על השער בפני פגעי הסביבה כגון קורוזיה. השער הנמצא בחזות של הבית הוא הבניין מייצר רושם ראשוני. ובשערים, כמו בחיים, הרושם הראשוני תמיד קובע… מהו השער החשמלי המושלם עבורכם? לקביעת פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות צרו קשר, והפכו את החזון שלכם למציאות מעוצבת!