משדרגים את סביבת המגורים

אומרים שביתו של אדם הוא מבצרו. אז כאשר אדם מגיע למבצרינו, עובר את חומותיו ונכנס בשעריו המעוצבים, כל מה שנשאר הוא להתרשם ממה שרואות עיניו. משפצים או בונים בית חדש? בשורות הבאות תמצאו את כל מה שצריך כדי לשדרג את השימושיות והמראה של החלל.

התקנת פרגולה

בהיבט הפונקציונאלי, פרגולה מספקת לדיירי הבית ואורחיו פינה מקורה לשבת בתוכה, בלי להירטב בגשם או להתייבש תחת השמש הקופחת. בהיבט העיצובי בחירה נכונה של פרגולה יכולה לשדרג באופן משמעותי את הנראות של הגינה תוך יצירת פינה שלווה שכיף לשבת בה. חשוב לזכור כי התקנת פרגולה כרוכה בהתקנת התשתיות המתאימות שיספקו את נקודת האחיזה הראויה בקיר או בקרקע. פנייה לחברה מנוסה בתכנון ובניית פרגולות תבטיח לכם ראש שקט, נקי מדאגות ומוגן מפני פגעי מזג האוויר

חצר אנגלית

אחת הבעיות הנפוצות של מרתפים הוא הניתוק מהסביבה החיצונית. חצר אנגלית הוא פתרון אידיאלי המאפשר לאור השמש ולאוויר הצח לאוורר את המרתף. בניית חצר אנגלית מתאפשרת באמצעות יצירת גומחה בתוספת הגבהה, עליה מונחת הרשת. התכנון והביצוע של החצר האנגלית מקבלים חשיבות עליונה בשל הצורך למנוע מרטיבות וקור לחדור למרתף.

גלריה

בארגונים ובבתים פרטיים, בניית גלריה מאפשרת ניצול אופטימאלי של החלל. השלד של הגלריה עשוי לרוב מברזל, ובעת בנייתה יש לקחת בחשבון מספר שיקולים מרכזיים: עד היכן למקם את הגלריה? איך לשלב אותה מבחינה עיצובית עם המדרגות? איזה עיצוב לבחור למעקה הבטיחות שלה?

גגונים (סוככים) לחנייה

הם מספקים צל בקיץ ומגנים מפני הגשם בחורף: אחרי שמתקינים גגונים לחניה, אי אפשר להבין איך הסתדרנו בלעדיהם… כדי לשמור על חזות אחידה, על הגגון לשמור על אותו קו עיצובי של שערי חניה הסמוכים אליו.

סורגים

התקנת סורגים משמשת כאמצעי הגנה מפני פורצים וכאמצעי בטיחות המונע נפילה של זאטוטים. מתוקף תפקידיה מומלץ להתקין סורגים מברזל, בשל חוזקם ועמידותם. לצד הפונקציונאליות, הודות לטכניקות פרזול מתקדמות ניתן ליהנות ממבחר רחב של סורגים מעוצבים. עם זאת חשוב לזכור כי לפני הכול, על הסורגים להיות בטיחותיים. על כן יש לפנות לחברה אמינה שתתקין את הסורג כהלכה

איך בוחרים? מה צריך לעשות כדי לעמוד בתקנים?

במקום לשבור את הראש, עשו לעצמיכם חיים קלים! חברת פרופיל מספקת פתרון כולל לכל הצרכים העולים במהלך שיפוץ או בניית בית חדש. על מנת לסייע לכם לעמוד בתקנים ובדרישות של הרשויות, נבצע את כל הפעולות הדרושות שמצריך טופס 4 – בצורה מקצועית, איכותית ומסוגננת.