בטיחות עם מעקות למדרגות ולמרפסת

התפישה המודרנית של עיצוב הבית מתייחסת למעקה לא רק כאביזר בטיחותי, אלא כפריט מעוצב המשתלב בסגנון הכולל של הבית ומבטא את טעמם של הגרים בו. מעקות הן אפשרות שלנו להכניס ייחוד אסטטי ומיוחד לביתינו.

התאמה אישית של מעקות למדרגות

בחירת מעקה מדרגות נעשית תוך "הקשבה לחלל" ולקונספט העיצובי בו הוא נימצא וכמובן לדרישות והצרכים של בני הבית. לצד הדגש על העיצוב חשוב לתת את הדעת לבדוק שהמעקות מותאמים לתקני בטיחות ועמידים לאורך שנים רבות ללא צורך בתחזוקה שוטפת.


מעל לכול, על מעקות להיות בטיחותיים. עליהם לספק תמיכה, לעמוד בעומסים ואף להגן מפני נפילה. במקומות כגון בתי עסק ומוסדות ציבוריים, מעקות בטיחות יכולים להיות אף חלק מדרישות חברת הביטוח או מן הדרישות לקבלת רישיון פעילות. כמו כן, על המעקות לשמור על תפקודם התקין לאורך שנים ארוכות. מעקה חלוד, או מעקה אשר אינו מחובר כיאות, בעקבות שחיקה או בשל התקנה לא מקצועית – לא זאת בלבד שלא יספק את הבטיחות הנדרשת, הוא אף עלול להתגלות כמפגע בטיחותי. כל עצוב של מעקה בחברת פרופיל משלב תכנון, ביצוע וגימור קפדניים, הראויים למוצר איכותי ויוקרתי.

מעקה למרפסת

המרפסת, כמו השערים החשמליים, בשנים אחרונות תפסה מחדש את מקומה כפינה מיוחדת בה מארחים ומבלים זמן ממושך, במיוחד בארצנו שטופת השמש. המעקה התוחם אותה, ממש כמו פרגולות אלומיניום ,הוא חלק בלתי נפרד מעיצובה המשתלב בקונספט העיצובי האדריכלי של סגנון המבנה והחלל הסביבתי בו הוא נמצא. חברת פרופיל מתאימה את המעקה לסגנון העיצוב הייחודי המתאים ומקפידה על פרופיל בטיחותי שיהיה עמיד לאורך שנים.

סורגים לבית

שתי סיבות מרכזיות קיימות להתקנת סורגים בבית ושתיהן עוסקות בבטיחות.
1. הסיבה הראשונה להתקנת סורגים היא כהגנה בפני פורצים וגנבים.
2. הסיבה השנייה להתקנת סורגים היא ביטחון הילדים זאת אומרת למנוע את האפשרות שילדים יפלו מהחלון.

סורגים המיועדים להגן מפני פריצה הם עבים יותר ויקרים יותר וגם החיבור שלהם לקיר החלון נעשה בצורה מורכבת יותר. סורגים המיועדים להגן על הילדים יכולים להיות דקים יותר.

סורגים מעוצבים לבית הם פתרון שמיועד לאפשר לנו להגן על הבית והילדים אבל מצד שני לא להרגיש כאילו אנחנו בבית סוהר. ולכן מלבד הפעולה השימושית והביטחונית שלהם הם גם נותנים לנו עוד אפשרות של קישוט בבית.

סורגים יכולים להיות פריט דקורטיבי עיצובי המוסיף חן ויופי לבית שלנו. אין שום סיבה שלא ננצל את הצורך בהתקנת סורגים ונכניס עוד אלמנט קישוטי נאה ונשלב אותו בעיצוב הכללי של הבית שלנו.

מוקד שרות הלקוחות שלנו זמין עבורכם בטלפון: 077-9976046