מידע וטיפים על שערים חשמליים

אין כמו בבית – במיוחד כאשר הוא מגונן על דייריו. בדיוק לשם כך הומצאו שערים לחניה – כדי למנוע מאורחים לא רצויים להיכנס, ולהעניק לנו הדיירים הגנה מרבית. אך מה שהתחיל כתפקיד בסיסי למדי הלך והשתכלל עם השנים, ככל שהתקדמה הטכנולוגיה. פעם שערים חשמליים היו מחלידים. פעם היה צריך לצאת מהאוטו כדי לפתוח אותם והיה מגוון מוגבל מאוד של עיצובים. והיום?

שערי אלומיניום מעוצבים

שערי אלומיניום עושים את המלאכה הרבה יותר נעימה לעין ופשוטה. אחד היתרונות של שער לחניה מאלומיניום הוא עמידותו לפגעי מזג האוויר, בהשוואה לשער מברזל שנוטה להחליד. בנוסף, שערי אלומיניום נחשבים לקלים בהרבה, ולכן מחזיקים הרבה יותר זמן מעמד בשל שחיקה פחותה של חלקי השער (ובראשם המנוע).
ולא פחות חשוב – בעידן שבו גוברת המודעות לאסתטיקה, שערי אלומיניום מאפשרים חופש בחירה עיצובי, לנוכח היצע העיצובים העצום. שילוב עץ, זכוכית וגימורים מגוונים – מאפשרים לכם להתאים במדויק את עיצובהשער החשמלי לצרכים הייחודיים שלכם. אחרי שהבנו מהם היתרונות של שערי אלומיניום, נשאלת השאלה: איך בוחרים שערים חשמליים?

טיפים לבחירת שערים חשמליים

בטיחות מעל הכול

וודאו שהחברה שמספקת ומתקינה שער חניה עומדת בתקנים הדרושים. כך מצד תיהנו מבטיחות שימוש מקסימאלית ומהצד השני – תימנעו מתביעות אפשריות של הבאים בשערכם, שנפגעו משער שאינו תקני

עמידות

עד כמה השער החשמלי עמיד לפגעי מזג האוויר? התשובה תלויה בשני גורמים עיקריים: האם השער עטוף בשכבת מגן שמגינה עליו מפני חלודה? האם הוא צבוע בשכבת צבע אלקטרו סטטית?

אחריות

בעת התקנת שערים חשמליים, האחריות מספקת לכם ראש שקט – בידיעה שיש לכם כתובת לפניות במקרה של תקלות. לעומת זאת, התחמקות ממתן אחריות על שערים חשמליים אמורה להדליק אצלכם נורה אדומה. כאשר מדובר בשער תקני, הוא אמור להחזיק מעמד שנים רבות ללא תקלות (ולכן אין לחברה סיבה לא לספק אחריות).

התאמה אישית

לשערים חשמליים הניצבים בחזית הבית תפקיד מכריע בעיצוב הרושם הראשוני. לכן, אל תתפשרו על שער לחניה שלא מתאים ב 100% לצרכים שלכם! פנו לחברה שתייצר את השער לחניה בהזמנה אישית, לפי הצרכים הייחודיים רק לכם.

תפעול ידני

את השער החשמלי פותחים אמנם בלחיצת כפתור, אך מה קורה כאשר מתרחשת הפסקת חשמל או תקלה, בדיוק כאשר אתם ממהרים לצאת לפגישה? בעת רכישת שערים חשמליים חשוב לוודא שהם ניתנים לפתיחה גם באופן ידני, לכל מקרה שלא יהיה.

מהו השער המתאים ביותר לצרכים שלכם? לפגישת ייעוץ ללא תשלום לחצו כאן