שערי אלומיניום – פונקציונליות ומגמות בעיצוב

בשנים האחרונות הפכו שערי אלומיניום לנכס צאן ברזל בארץ ובעולם. מגמת המעבר משערי חנייה מברזל לשערי אלומיניום הולכת ומתחזקת בשל יתרונותיו הרבים: הוא קל משקל – ולכן עמיד יותר וקל יותר לעיצוב (מה שאומר מגוון רחב הרבה יותר של עיצובים לבחירה). הוא גם עמיד יותר לפגעי מזג האוויר ידוע בחוזקו הרב.

שערי אלומיניום מעוצבים: התאמה לכל סביבה

האלומיניום מתפקד כחומר ביחד היוצר, ולכן נחשב לבחירה המועדפת על אדריכלי נוף רבים בבואם להתאים אותו לסביבה. שערי אלומיניום יכולים להיות מודרניים או מסורתיים, הייטקיסטים או כפריים, אוריינטליים או סטנדרטיים. זאת מאחר ולא רק ששערי אלומיניום מגיעים באינספור עיצובים, הם מאפשרים ליצור שילובים מעניינים ושערים מיוחדים עם אלמנטים של זכוכית, עץ וחומרים נוספים.

שערי אלומיניום בשירות הפנג שווי

יתרון נוסף של שערים מעוצבים מאלומיניום הוא ביכולתם ליישם בצורה אופטימאלית את עקרונות תורת הפנג שווי. תורה זו גורסת כי הנראות של הסביבה בה אנחנו חיים משפיעה על אורח החיים ודפוסי המחשבה שלנו. מכאן, שתורת הפנג שווי יוצאת מנקודת הנחה שיצירת סביבה הרמונית תשפיע בצורה חיובית על אורח חיינו. ואיך שערי אלומיניום נכנסים לתמונה?

הכניסה של האנרגיה לתוך הבית מתבצעת דרך שער הכניסה – ומכאן חשיבותו הגדולה גם בתורת הפנג שווי. שער חנייה מתפקד כערוץ לכניסת אנרגיה, ולכן עליו להיות בעל מיפתח רחב כמה שיותר. בנוסף, היות שהשער צריך לשדר ביטחון, עליו להיות עמיד וחזק. מכאן גם ההתאמה של שערי אלומיניום למשימה, מעצם היותם חזקים ועמידים לנזקי מזג האוויר.
עושר עיצובי –לפי תורת הפנג שווי הסביבה החיצונית משפיעה על עולמנו הפנימי, ולכן שער לחנייה מהודר עשוי לעודד אפיקי התפתחות וצמיחה. מכיוון ששערי אלומיניום ידועים במגוון רחב של אפשרויות עיצוביות, באפשרותכם ליהנות מתוצאה סופית יוקרתית – המשתלבת בהרמוניה עם סביבתה.

שערים חשמליים: עיצוב בקווים נקיים

בעידן שבו קופצים לעיניים מידי יום מסרים שיווקיים צבעוניים, נוצר געגוע לעיצובים נקיים ונעימים. שערי אלומיניום בעלי גימור מבריק, מראה נקי וצבע ניטרלי מצד אחד משדרים יוקרה, מצד שני משתלבים בסביבה בלי לגנוב את ההצגה. לפחות במקרה הזה, לפעמים פחות זה יותר…

עיצוב שערים חשמליים: בחזרה לעבר

גל של נוסטלגיה שוטף את הגלובוס – זה ההסבר הטוב ביותר שאפשר למצוא לעדנה המחודשת לה זוכים פריטי הרטרו: בגדים, ריהוט וניחשתם נכון, גם שערים חשמליים. כי הרי אין כמו שער חנייה בסגנון וינטאג' כדי להרגיש שהגעתם לפיסה שלווה בכפר, גם כאשר אתם נמצאים הלב בעיר…