שער לחוויה אורבנית בפתח תקווה

בבחירת שער חשמלי רובנו מתמקדים בעיקר בשיקולים טכניים לדוגמא: בחירת שער שיעניק חציצה מקסימלית בין החוץ לפנים ויפעל כהלכה. העיקרון שמנחה אותנו בפרופיל הוא עקרון ההוליסיטי. שער שמחבר בצורה טובה את הבית למרחב – מבחינה עיצובית ומבחינה טכנית כאחד. בהמשך המאמר תוכלו למצוא דוגמא כיצד בחירה נכונה בשער חשמלי מספקת לא רק הגנה אלא גם מעצימה את עיצוב חזית הבית.

שער חשמלי בבית עירוני- קווים מנחים לבחירה נכונה

בבתים עירוניים שער חשמלי הוא בגדר של חובה. לצד תקנות הרשות העירונית, ישנו גם צורך בולט בגידור והבדלה בין המרחב הפרטי למרחב הציבורי. הצורך בפרטיות הוא גדול יותר ולכן השער יוצר הפרדה לא רק בין הפרטי לציבורי אלא בין בתים פרטיים שונים. שער חשמלי לא בא רק לתת מענה לסוגיות פונקציונליות. השער החשמלי מקבל את פני הבאים, האלמנט הראשון שמבחינים בו. ועל כן בחירה נכונה של שער חשמלי יוצרת מרחב נעים יותר למתבונן ולדיירים.

צבעים וקווים - בחירה שתחמיא לבית ולמרחב

בפתח תקווה היה לנו חשוב לשמור על יחודו של הבית מחד אך מאידך לחבר את הבית עם עיצוב השערים שבחזית הבית . כאשר הלקוח מבקש חזות מרשימה שקשה מאוד לפספס הוחלט להעניק נוכחות דרמטית של חזית בצבע כהה לצד צבע בהיר האתגר היה מורכב. כאן נכנס לתמונה מוצר מדהים נוסף, חיפוי חוץ אלומיניום הצבוע בלבן לצורך בניית הקונטרס העיצובי המבוקש. חיפוי החוץ מתכתב עם עיצוב השער ובכך נוצרת שפה עיצובית הרמונית. בחירה בצבע לבן ובדגם הייטק בשילוב פנלים הדגישה את ייחודיותו של הבית ויצרה חיץ ברור מאוד בין הפרטי לציבורי. עיצוב הפילרים באותו הדגם (גומחות בשפה המקצועית) יצרו תחושה של זרימה עיצובית לצד פונקציונאליות כדלתות מעוצבות לפתחי שירות שונים כגון אשפה, ארון חשמל וכד'. . כל עבודות האלומניום שלנו צבועות בצביעה אלקטרוסטטית הטכניקה המבטיחה שמירה של איכות הצביעה והגימור לאורך זמן.

בבחירת שער חשמלי אסור להתעלם מהתאמה של השער לבית ולמרחב. כמו כן חשוב לזכור ששום פרט אינו שולי. כל חלק שבא במגע עם השער החשמלי ראוי להתייחסות. חשוב לבחור באנשי מקצוע מנוסים שהתאימו שערים חשמלים לבתים שונים בסביבות שונות כדי שיוכלו לתת עבורכם את הפתרון הטוב ביותר. בפרופיל, נשמח לעזור לכם למצוא את השער הטוב ביותר עבור הבית שלכם.

שערים חשמליים: עיצוב בקווים נקיים

בעידן שבו קופצים לעיניים מידי יום מסרים שיווקיים צבעוניים, נוצר געגוע לעיצובים נקיים ונעימים. שערי אלומיניום בעלי גימור מבריק, מראה נקי וצבע ניטרלי מצד אחד משדרים יוקרה, מצד שני משתלבים בסביבה בלי לגנוב את ההצגה. לפחות במקרה הזה, לפעמים פחות זה יותר…

עיצוב שערים חשמליים: בחזרה לעבר

גל של נוסטלגיה שוטף את הגלובוס – זה ההסבר הטוב ביותר שאפשר למצוא לעדנה המחודשת לה זוכים פריטי הרטרו: בגדים, ריהוט וניחשתם נכון, גם שערים חשמליים. כי הרי אין כמו שער חניה בסגנון וינטאג' כדי להרגיש שהגעתם לפיסה שלווה בכפר, גם כאשר אתם נמצאים הלב בעיר…