שערים לחנייה לפרטיות ובטחון

האם קרה לכם פעם שמישהו בעבודה השתמש בספל שלכם ללא רשות או לקח מהמקרר את הסנדוויץ' שהבאתם מהבית? מעצבן
ככל שזה יהיה, נסו לדמיין כמה מטריד יהיה לגלות שמישהו תפס את החנייה הפרטית במקום מגוריכם. שער לחניה מצמצם באופן משמעותי את הסיכוי שמישהו יתפוס לכם את החניה או גרוע מכך – יכנס ללא רשות לחצר הפרטית שלכם. אז איך בוחרים שער חשמלי לחניה שיהיה גם פונקציונלי וגם ישמש כפרטי עיצובי עז רושם?

מעצבים שערים

כאשר בוחרים שער חנייה חשוב לזכור כי השלם גדול מסך חלקיו, משמע להסתכל על התמונה הכוללת. בין אם מדובר בשיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, יש להקפיד על התאמת שער לחניה לשאר הפריטים בחזית: הגדר, שער הכניסה, גגון לחניה וכמובן הבית עצמו. חשוב להתאים את השער לשאר הפריטים הן ברמת הצבעים והן ברמת חומרי הגלם שבהם משתמשים ליצירת השער. מה שמוביל לשאלה הבאה – ממה עשוי שער לחניה?

סוגי שערים חשמליים

שער לחניה אפשר לפתוח כיום בלחיצת כפתור, הודות למנגנון החשמלי שמפעיל אותו. ישנן שני סוגים פופולריים של שערים חשמליים – האחד מברזל והשני מאלומיניום. האופציה השנייה היא היותר מבוקשת כיום, בין היתר בשל העובדה שאלומיניום אינו מחליד. בנוסף, קלות משקלו מובילה לבלאי מופחת וחיסכון באנרגיה. אך העובדה שמדובר בשערי אלומיניום לא אומרת שאי אפשר לשלב בו חומרי גלם אחרים, כמו למשל זכוכית ועץ. שילוב נכון של אלמנטים מוסיף לשער ממד אומנותי יפה לעין.

עיצוב בשירות המשתמש

מטבע הדברים הפונקציונאליות של השער תשפיע על בחירת חומרי הגלם ואופן השימוש בהם. כך למשל עיצובים מודרניים רבים של שערים לחניה, המסתירים ומגלים, מקנים תחושת בטחון ופרטיות אך אינם מגבילים את תחושת המרחב החיצוני בעיצוב החושף חלקים מהחצר לעיניהם של עוברי אורח. במידה והפרטיות מהווה שיקול מרכזי בבואכם להתקין השער, עליו להיות אטום למראה. בנוסף, וודאו שאפשר לפתוח את השער גם בצורה ידנית במקרה של הפסקת חשמל לדוגמה, כדי לא להיתקע בדיוק ברגע הכי פחות מתאים.

שערים לחניה לפי הזמנה

כל שער לחניה יכול לסייע לכם להפוך את ביתכם למבצרכם. אך כדי שהמבצר יהיה יפה ומרשים, עליו להשתלב בקונספט העיצובי הכולל. חברת פרופיל מתמחה בעיצוב שערים על פי הזמנה, שהופכים חלומות למציאות ויוצרים חוויה אסתטית מיוחדת במינה. אז למה להתרוצץ הלוך ושוב? יוצרים קשר, קובעים פגישת ייעוץ ללא התחייבות ומעצבים את סביבת המגורים בדיוק כפי שאתם רוצים!