עיצוב של שער חשמלי בהתאם למבנה הבית

אדריכלים ומעצבים משקיעים מאמצים ניכרים כדי לתרגם את רצונות הלקוח ליצירת מופת שתהווה עבורו את בית החלומות. הפרויקט כולל אינספור סקיצות, שרטוטים וקונספט מנצח אחד שקורם לבסוף עור וגידים. אז כיצד שער חשמלי לחנייה יכול להשתלב בתמונה הכוללת ולסייע ביצירת הרושם הראשוני הרצוי?

עיצוב שער לחנייה – מדוע זה חשוב

כל מעצב או אדריכל משקיע את מרב המאמצים כדי ליצור קונספט ייחודי בדמותו של הלקוח, קונספט שאמור להתאים לו כמו כפפה ליד. הרי מה בסופו של דבר הלקוח רוצה אם לא להגשים את משאלת ליבו ולגור בבית חלומותיו? הקוסטומיזציה לצרכי הלקוח צריכה לבוא לידי ביטוי בכל פרט ופרט, במיוחד כאשר מדובר באחד הדברים הראשונים שרואים הבאים לבניין – שער לחניה.

איך בוחרים שער לחניה

מפעלים רבים מעמידים לרשותכם היצע של שערים לחניה המיוצרים מראש לפני תבניות. אז היכן מתחילה הבעיה? מוצר מדף יפה ככל שיהיה המיוצר ע"י מפעל, לא יכול לקלוע בול לצרכי הלקוח במונחי עיצוב. הוא הרי הוכן מראש… כתוצאה מכך, שערים חשמליים בייצור המוני עשויים ליצור רושם ראשוני שאינו בהכרח תואם ב 100% את הקונספט העיצובי עליו עמלתם כל כך הרבה. אז מהי האלטרנטיבה?

שערים לחנייה בעיצוב אישי

חברת פרופיל מתמחה בעיצוב שער לחניה בהתאמה אישית. במקום להתבסס על שבלונות ומוצרי מדף קיימים, בפרופיל מעדיפים להסתמך על הצרכים שלכם בתור נקודת המוצא. תמו הימים שבהם שערים חשמליים היו עשויים ממתכת חסרת אופי: פרופיל מעמידים לרשותכם אינסוף אפשרות לעיצובים בקווים מודרניים, רטרו, קווים ישרים ועוד – הכול לפי בקשה. לצורך קבלת תוצאות מרשימות, נעשה במידת הצורך שימוש באלמנטים המשדרגים את העיצוב של השער כגון עץ או זכוכית.

מקסימום יצירתיות, מינימום הפתעות

לא אחת קורה שגם העיצוב הטוב ביותר על הנייר אינו הופך למציאות כתוצאה מתנאי השטח או זוויות לא מתאימות המתגלים באתר הלקוח. לפרופיל יש את הידע והניסיון הדרושים למציאת הפתרון היצירתי שיצליח לגשר על הפערים, ולהוציא את התכנית לפועל. החברה עובדת עם מעצבים ואדריכלים רבים, ויש ברשותה את הידע הדרוש לקריאת שרטוטים. היכולת לקרוא שרטוטים אדריכליים מסייעת להתאמה אופטימאלית של הפתרון, תוך העלאת רעיונות מעוררי השראה.
בין אם מדובר בשער לחניה ידני או חשמלי, בפרופיל מייצרים שערי חניה העומדים בתקנים המחמירים ביותר שיגרמו ללקוח להיות מרוצה פעמיים: פעם אחת משער לחניה שיחזיק שנים רבות, ופעם שנייה מעיצוב מרהיב שפותח צוהר ליצירת המופת שעיצבתם…