כתבו עלינו

כתבו עלינו

כניסה עם נוכחות

רוצים להחליף את השער או את הגדר שמסביב לבית? בחברת פרופיל תוכלו לבחור מבין 4 סגנונות שונים – מודרני, וינטג', בשילוב עץ או זכוכית. אז מה הבחירה שלכם?
חלק ניכר וחשוב באדריכלות הוא בחירה של הסגנון העיצובי, על פיו תוכלו לקבל את כל ההחלטות בנוגע לאלמנטים השונים בעיצוב הפנים והחוץ של הבית.

למעבר לכתבה>>

המדריך לשערים, גדרות ומעקות

אחרי שהשקעתם בעיצוב הפנים של הבית שלכם, אחרי שהגעתם לעיצוב האולטימטיבי שיעניק לכם את האווירה אותה אתם מחפשים בתוך הבית, כעת חשוב שתעשו את אותו הדבר גם עבור הסביבה החיצונית של ביתכם, מרכיב לא פחות חשוב בסך העיצוב שמעניק לביתכם את האופי שלו, ובמקרה הזה גם קשור לענייני בטחון, תחושת פרטיות והגנה על הבית.

למעבר לכתבה>>

מהחוץ אל הפנים

תשומת הלב שמקבלת סביבת הבית החיצונית האירה בזרקור את האלומיניום הנחשב לחומר המרכזי לייצור גדרות, שערים ופרגולות. כמה פרטים ששווה לזכור.
סביבת הבית החיצונית עומדת כיום במרכז תשומת הלב האדריכלית. אם בעבר הלא רחוק את מירב היחס קיבלו חללי הפנים הרי שכיום חוץ הבית הפך לחלל בפני עצמו, הממשיך את הפנים ובא עמו בדיאלוג. הכניסה לבית מעידה במידה רבה על הסגנון הממתין בפנים והיא כוללת גדרות, פרגולות, שערים ורבים נוספים.

למעבר לכתבה>>

הם לא בורג קטן במערכת

ב"פרופיל עיצובים" עומדים מאחורי ההבטחה לספק לכם שערים, מעקות וגדרות מאלומיניום, שמחזיקים מעמד שנים. זאת בזכות השימוש בריתוך ולא בברגים שמתרופפים עם הזמן. האם שמתם לב שבבתים חדשים השערים והמעקות תמיד כל כך יפים, ישרים ולא חורקים? אבל אם תחזרו לבתים האלה כעבור שנים פורות רוב הסיכויים שהשערים כבר יהיו קצת חלודים או מתפרקים, והצבעים דהויים ואפילו מתקלפים.

למעבר לכתבה>>

שערים ומעקות – איך בוחרים?

אם אתם מחפשים שער או מעקה חדש לבית, ואתם מתלבטים ביניכם ובין עצמכם כיצד לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר, חשוב שתתחילו את התהליך מעצמכם, ותעשו את זה בצורה מסודרת. בחירת שערים ומעקות צריכה להיות מבוססת על חשיבה מקצועית והתאמה עיצובית, כמו גם תשומת לב לנושאים פונקציונליים שבמובנים רבים עשויים להיות חשובים ומשמעותיים יותר מאשר העיצוב והאסתטיקה.

למעבר לכתבה>>

חלון הראווה של הבית: איך בוחרים שער איכותי ומעוצב ?

איך בוחרים את השער החשמלי הנכון ביותר עבורכם, איך מתאימים אותו לאופי של הבית, ואיך משלבים פונקציונאליות ובטיחות עם אסתטיקה, חדשנות ואיכות ללא פשרות. הכול על שערים. שער חשמלי הוא חזית הבית, הנוף הראשון המקבל את פני הבאים. לכן, מעבר לחשיבותו כמוצר בטיחותי ופונקציונאלי, יש חשיבות גבוהה למראה ולסגנון העיצובי שלו, וכן לאיכות וסוג החומר שלו.

למעבר לכתבה>>

יצירות אלומיניום גרסת 2017

הטרנדים שילוו את 2017 – מטרנד המטאל ועד פיתוח האינדיווידואל האישי. כל מה שחם בתחום האלומיניום.
סוכנויות הטרנדים המובילות בעולם הקצו מקום של כבוד לפיתוח האינדווידואל האישי וחשיבותו, בתחזיות שלהם לשנת 2017 . הטרנד האינדוואלי הולך ומתחזק בשנים האחרונות בעיקר לאור העובדה שאנו כצרכנים מחפשים בידול ויצירת התמהיל המותאם והייחודי לנו בתקופה בה הכל נגיש ועוברי האורח ברחוב נראים כמו שכפול של עצמינו.

למעבר לכתבה>>

פרופיל גבוה