למה אלומיניום?

לנו בפרופיל ניסיון של שנים בהתקנת פרגולות. לא פעם נתקלנו בשאלה מדוע דווקא פרגולת אלומיניום? התקנת פרגולת אלומיניום מצריכה מומחיות רבה וניסיון של שנים שלא לכל מתקין יש. אנחנו בפרופיל עקביים בהמלצתינו להעדיף פרגולת אלומיניום על חומרים אחרים.

זאת מכמה סיבות: פרגולות אלומיניום מאפשרות יצור פרגולה מאסיבית ועמידה בתנאי מזג האוויר ותנאי השטח. חשוב לזכור שהפרגולה נמצאת מחוץ לבית וחשופה לפגעי מזג האוויר והזמן. לעיתים הפרגולה ממוקמת בשטח פתוח בו שוכנות חיות ומכרסמים שעלולים שלא במתכוון להשחית אותה.

פרגולה בדרך כלל גם ממוקמת באזור של משחק ופנאי כך שהיא מועדת לפרעונות בכל מה שקשור ללכלוך ובלאי. מחד בוודאי תרצו לחגוג ימי הולדת לילדים והתכנסות משפחתיות באזור הפרגולה המוצלת אך מאידך לא תרצו להתעסק בתחזוקה שוטפת וניקיון של הפרגולה. כדי שהפרגולה לא תראה מוזנחת ותשמר כמו חדשה לאורך שנים אנו ממליצים על התקנת פרגולה מאלומיניום.

פרגולות אלומיניום מאפשרות יצירת מסגרת עבה ועמידה יותר. כמו כן, הודות לטכניקת הריתוך פרגולות אלומיניום אינן נוטות להתפרק או להשבר בקלות. פרגולות האלומיניום שלנו עשויות בטכניקה המונעת מהן לצבור קורוזיה. זאת באמצעות תהליך הקרוי פאסיביזציה שעוברת כל פרגולת אלומיניום. בנוסף, הפרגולות צבועות בטכניקה אלקטרוסטטית ששומרת על הצבע לאורך שנים. אנו בפרופיל מתחייבים לפרגולות אלומיניום באיכות גבוהה ועמידות לאורך שנים.