לקראת החגים – פרגולת אלומיניום

עוד מעט הקיץ נגמר ומתחילה עונת החגים. אין דבר יותר אידיאלי מאשר לארח את המשפחה והחברים מתחת לפרגולה.

אם אתם שוקלים להתקין פרגולה אנו בפרופיל ממליצים על התקנת פרגולה עשויה מאלומיניום. פרגולה מאלומיניום היא הפתרון המושלם עבור מרפסת בבית משותף או בגינה. זאת מכמה סיבות: אלומיניום הוא החומר העמיד ביותר והמתאים ביותר עבור פרגולה. ריתוך מקנה לפרגולה עמידות של שנים.

עונת החגים היא עונה מבלבלת מבחינת מזג האוויר. השמש עדיין קופחת אבל בסוכות יורד גשם. תרצו לבחור מלכתחילה בפרגולה שמתאימה לכל מזג אוויר. בניגוד לחומרים אחרים שלא מגיבים טוב לשמש או ללחות הישראלית, אלומיניום הוא בחירה בטוחה עבור האקלים הישראלי. פרגולת אלומיניום כשהיא מרותכת היא הבחירה בטיחותית ביותר.

לא תרצו להסתכן בקריסה או חלקים רעועים של פרגולה שלא הוברגה היטב. באמצעות ריתוך כל החלקים מודבקים זה לזה ללא יכולת לזוז. כך תוכלו להיות בטוחים שילדכם משחקים תחת פרגולה בטיחותית.

כמו כן, ניתן לעצב פרגולה מאלומיניום ולהתאים אותה לכל סגנון שתחפצו: קלאסי, מודרני, כפרי או מטאלי. חשוב לזכור שאלומיניום הינו החומר העמיד ביותר לאורך זמן. שינוי מזג האוויר עלולים להשפיע על החומר. פרגולה שאינה עשויה מאלומיניום עלולה להגיב למזג האוויר ועם הזמן לאבד מצורתה או חלילה לההרס. התחדשו לקראת החגים עם פרגולה עשויה אלומיניום.