פרגולה בקיץ

פרגולה בקיץ

הקיץ כבר כאן ובין אם עברתם לדירה חדשה, שיפצתם או החלטתם לשדרג את החצר, התקנת פרגולה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם – בייחוד במדינת ישראל שטופת השמש וחבל שבגלל החום והשמש שפוקדים את מדינתינו תמנעו מלהנות משימוש במרפסת או בגינת הבית שלכם רק בגלל שהן לא מוצלות כהלכה.

פרגולה להגנה מפני השמש

פרגולת אלומיניום למרפסת טובה, מווסתת את כמות אור השמש שחודר לחלל, מייצרת צל והופכת שטח מת לחלל שמנוצל היטב.
פרגולה במרפסת יכולה להפוך את הגן שלכם למקום נעים יותר לשהות בו
בקיץ – הפרגולה היא מוצר שהוא כמעט בגדר חובה!

בטיחות להגנה על הילדים

פרגולת אלומיניום במרפסת יכולה לשדרג את הגינה והמרפסת ולהפוך אותה למקום אידיאלי למשחק עבור ילדים, בייחוד בזמן חופשת הקיץ. כשהילדים בחופש מבית הספר אנחנו רוצים אותם קרוב אלינו ולאפשר להם לשחק במרפסת בחופשיות. בקיץ שעות האור הן מרובות וחשוב להקפיד על יצירת סביבת משחק נעימה ומוגנת משמש. באמצעות פרגולת אלומיניום טובה החלל המוצל הופך באופן טבעי למקום התכנסות אידיאלי עבור הילדים.

הילדים משחקים יחד בצורה עצמאית אך בד בבד נמצאים בטווח ראיה של המבוגרים האחראים. כשמדובר במרחב שמיועד למשחק עבור הילדים חשוב מאוד להקפיד על התקנה בטוחה של הפרגולה. כמו כן חשוב לבדוק שמדובר בפרגולת אלומיניום שעשויה מחומרים איכותיים ועמידים. לחברת פרופיל שערים יש ניסיון רב בהתקנה של פרגולות אלומיניום בבתים שבהם יש ילדים.

.נדאג לסייע לכם לבחור פרגולה מתאימה ולהתקינה בצורה המקצועית ביותר כדי שתוכלו לאפשר לילדים לשחק בבטחה ובראש שקט

פרגולת אלומיניום למרפסת

הקיץ כבר כאן. בין אם עברתם לדירה חדשה, שפצתם או החלטתם לשדרג את החצר- פרגולה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם- בייחוד עכשיו כשהטמפרטורות במגמת עליה. ישראל היא מדינה שטופת שמש. וחבל שלא להשתמש במרפסת או בגינה רק בגלל שהן לא מוצלות כהלכה. פרגולת אלומיניום טובה מווסתת את כמות אור השמש שחודר לחלל, מייצרת צל והופכת שטח מת לחלל שמנוצל היטב. פרגולה יכולה להפוך את המרפסת או הגן שלכם למקום מרכזי בבית. בקיץ – פרגולה היא בגדר חובה!

פרגולה טובה יכולה לשדרג את הגינה והמרפסת ולהפוך אותה למקום אידיאלי למשחק עבור ילדים בייחוד בזמן חופשת הקיץ. הילדים בחופש מבית הספר אנחנו רוצים אותם קרוב אלינו ולאפשר להם לשחק בחופשיות. שעות האור הן מרובות וחשוב להקפיד על יצירת סביבת משחק נעימה ומוגנת משמש. באמצעות פרגולה טובה הגינה או המרפסת הופכים להיות למקום התכנסות אידיאלי עבור הילדים. הילדים משחקים יחד בצורה עצמאית אך בד בבד נמצאים בטווח ראיה של המבוגרים האחראים. כשמדובר במרחב שמיועד למשחק עבור הילדים חשוב מאוד להקפיד על התקנה בטוחה של הפרגולה. כמו כן חשוב לבדוק שמדובר בפרגולה שעשויה מחומרים איכותיים ועמידים. לנו בפרופיל יש ניסיון רב בהתקנה של פרגולות בחצרות בתים ובמרפסות של בתים עם ילדים. נדאג לסייע לכם לבחור פרגולה מתאימה ולהתקינה בצורה המקצועית ביותר כדי שתוכלו לאפשר לילדים לשחק בבטחה ובראש שקט