פרגולת אלומיניום זו הבחירה האידיאלית לקיץ

הקיץ בשיאו! בדיוק עברתם לדירה חדשה ואתם רוצים ליצור מקום משחק עבור הילדים או עבור אירוח החברים והמשפחה. אתם מתלבטים בקניית
פרגולה. כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה: הפרגולה המומלצת היא פרגולה עשויה מאלומיניום. פרגולות אלומיניום הן הפרגולות העמידות ביותר והחזקות ביותר ולכן, גם הבטיחותיות ביותר. עם טכניקת הריתוך הנכונה פרגולה עשויה מאלומיניום היא בחירה לטווח הארוך.

שימו לב שיש הבדל מהותי בין ריתוך להרכבה. פרגולה מרותכת הינה הפרגולה העמידה ביותר. אין שום סכנה שתתפרק. אם אתם רוצים ליצור מקום מוצל למשחק עבור הילדים בקיץ, עם בריכה או סתם מפגש עם חברים פרגולת אלומיניום היא הפתרון המושלם עבורכם. פרגולת אלומיניום היא פתרון הצללה אופטימלי עבור מרפסת או גינה. פרגולת אלומיניום מתאימה להתקנה במרפסת או בגינה. היא מתאימה עבור דירה בבניין או בית קרקע.

לא משנה באיזה סגנון מעוצב הבית שלכם פרגולת אלומיניום יכולה להתאים לכל סגנון. אלומיניום הוא החומר האידיאלי בייחוד עבור עונת הקיץ. הריתוך לא מאפשר לשינוי החומר להשפיע על מבנה וצורת הפרגולה וכך אתם מקבלים ראש שקט לאורך זמן.
אין סכנה שהאלומיניום המרותך ישנה את צורתו ויתעוות. כמו כן הודות לצביעה האלקטרוסטטית הלחות או השמש החזקה לא יגרמו לקילוף הצבע או התבלותו. זה הזמן להתחדש עם פרגולה חדשה עשויה אלומיניום. אנו בפרופיל מציעים ייעוץ והכוונה בבחירת הפרגולה המתאימה ביותר עבורכם כולל התקנה וכמובן אחריות.