מקצוענות אמיתית – פרוגלה מאלומיניום

בחרתם להתקין פרגולת אלומניום? בחרתם נכון! ידוע שאלומיניום הוא אחד החומרים המומלצים ביותר עבור פרגולה. זאת הודות לעמידות שלו. אלומיניום מתאים למגוון רחב של עיצובים וסגנונות.

התקנה של פרגולת אלומיניום

אחרי שבחרתם להתקין פרגולות אלומיניום מגיע שלב נוסף – ההתקנה. בחירה במתקין מקצועי ומנוסה לא פחות חשובה מהפרגולה עצמה. השיטה המקצועית ביותר להתקנת פרגולת אלומיניום היא ריתוך. כיום מעטים הם בעלי המקצוע בארץ שמנוסים בהלחמה וריתוך של פרגולות אלומיניום.

ריתוך הוא הטכניקה הטובה ביותר משום שהוא מבטיח עמידות ויציבות של הפרגולה לאורך שנים. זאת בניגוד להרכבה והברגה שמותירות פתח לתזוזות, התרופפות ואף קריסה של הפרגולה עם הזמן. כמו כן יש לזכור שפרגולת אלומיניום ניצבת בחוץ תחת כיפת השמיים והיא חשופה לפגעי מזג האוויר, שמש קופחת, גשמים ורוחות (אמנם אינם שכיחים במחוזותינו אבל לא תרצו להתמודד עם קריסה של פרגולה עקב התקנה לא נכונה).

על מנת לאפשר ניצול מקסימלי ומיטבי של הפרגולה לאורך זמן כדאי מאוד להקפיד על התקנה נכונה. אנו בפרופיל בעלי ניסיון בעבודה עם פרגולות העשויות אלומיניום. אנו מבין הותיקים והמנוסים ביותר בתחום. אנו עובדים עם רתכים בעלי שנות ניסיון רבות. אנו מחויבים לגימור ברמה גבוה של פרגולת אלומיניום שתבחרו.