שער כניסה לחצר

שער כניסה לחצר. מתחת ליופי ולסגנון העיצובי הייחודי מסתתרים חוזק ועמידות לשנים.

כזה יהיה גם שער הכניסה לחצר שלכם. בין אם מדובר בשער כניסה חשמלי או עם פתיחה ידנית, בכל מקרה, כל סוגי השערים החשמליים שלנו, בין אם הם שער כניסה לבית פרטי, שער לחניה או שער כניסה לחצר, הם תמיד משלבים תמיד בין הפונקציונאליות, חוזק ועמידות לשנים עם יופי ועיצוב.

תחזוקה קלה ופשוטה

יש עוד כמה יתרונות בלעדיים שאנחנו מביאים איתנו לכל עבודת ייצור, עיצוב והתקנת שערי כניסה לחצר ובראשם אפס תחזוקה. בדיוק כך, במשך שנים שער הכניסה לחצר שלכם יראה כמו חדש ללא שיופים וללא צביעה חוזרת. אנחנו מזמינים אותך לבקר בגלרית השערים החשמליים שלנו ולהבין מה מייחד את השערי הכניסה לחצר של חברת פרופיל שערים.

כזה יהיה גם שער הכניסה לחצר שלכם. בין אם מדובר בשער חשמלי או פתיחה ידנית, בכל מקרה, השערים שלנו – שערי כניסה לבית פרטי, שערים חשמליים לחנייה או שער לגינה – משלבים תמיד בין הפונקציונאליות, חוזק, ועמידות לשנים עם יופי ועיצוב. יש עוד כמה יתרונות בלעדיים שאנחנו מביאים איתנו לכל עבודת ייצור, עיצוב והתקנת שערים לבית, ובראשם – אפס תחזוקה. בדיוק כך, במשך שנים שער הכניסה שלכם יראה כמו חדש ללא שיופים וללא צביעה חוזרת. אנחנו מזמינים אותך לבקר בגלריית השערים לכניסה לחצר או לקרוא קודם על היתרונות הבלעדיים שלנו:

שער כניסה לחצר - 5 שנים אחריות

כדי להבטיח אחריות מלאה (כולל על הצביעה של שער הכניסה לחצר) ארוכת טווח לשנים רבות כל כך, אנחנו מקפידים על כל פרט וכל שלב בתהליך העבודה תוך השענות על 40 שנות נסיון ויישום טכנולוגיות עבודה מקצועיות ותהליכי ייצור מתקדמים ביותר.

  • חומר הגלם המוביל הוא אלומיניום. מתכת המתאפיינת בחוזק, גמישות ועמידות בתנאי מזג אויר קשים. וכדי למנוע התפתחות קורוזיה הפרופילים עוברים תהליך פסיבציה.
  • במקום הברגה שמתרופפת עם הזמן, החלקים מחוברים זה לזה בריתוך.
  • צביעה אלקטרוסטטית מבטיחה אחיזת צבע מושלמת לשנים.
  • תפעול פשוט ונוח של השערים האוטומטיים ע"י שלט או הסמארטפון.

סגנון עיצובי של שערי הכניסה לחצר

לצד מגוון שערי הכניסה לחצר הקיימים בעיצובים קלאסיים והשפעות הרטרו, לבחירתך גם הקו העיצובי העכשווי המתאפיין בקווים ישרים ונקיים. הסגנון העיצובי של שערי הכניסה לחצר הקיימים בשוק מתרחב עוד יותר בשילוב של חומרי גלם משלימים כמו זכוכית ועץ. גלריית שערי הכניסה לחצר שלנו מדגימה את מבחר הדוגמאות, הסגנונות והעיצובים הקיימים, בנוסף יש אפשרות לעיצוב של שער כניסה לחצר בהתאמה
אישית ואם יש לך כיוון עיצובי או העדפה לדגם ייחודי כלשהוא נשמח ליישם
אותו עבורך

יתרונות - שער כניסה לחצר

  • בקרת האיכות המחמירה
  • השמירה קפדנית על הסטנדרטים הגבוהים ועל התקנים הנדרשים
  • שימוש בחומרי גלם הטובים ביותר
  • יישום טכנולוגיה מתקדמת

כל היתרונת האלה מבטיחים לך שער כניסה לחצר ברמת איכות הגבוהה ביותר

לקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 077-9976046

ונשמח לבוא ולהגיש הצעת מחיר ללא עלות או התחייבות מצידך, לתת כמה טיפים טובים ולהסביר איך אנחנו מייצרים ומתקינים שערים חשמליים ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר תחרותי. אם נוח לך יותר ניתן להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם:

התקשר אלינו עוד היום 077-9976046

ונשמח לבוא ולהגיש הצעת מחיר ללא עלות או התחייבות מצידך, לתת כמה טיפים טובים ולהסביר איך אנחנו מייצרים ומתקינים שערים חשמליים ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר תחרותי. אם נוח לך יותר ניתן להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם: